בסד

 

א שלמה עבודות גבס

 

חברת א שלמה הוקמה עי אשר שלמה בשנת 2001 לאחר 6 שנים של עבודה בתחום הבניה והעיצוב בגבס , בשנים הללו נרכש ידע רחב ומגוון בכל מכמני המקצוע , לימוד קריאה ועבודה עם תכניות אדריכליות .

בתור שכיר היינו עובדים במוסדות למיניהם כגון : בית חולים אסף הרופא שבו היינו מבצעים את כל התקרות אקוסטיות והעבודות גבס המתבקשות , בחברות הייטק שונות ובפרטי כמובן .. כבר אז תפס הגבס את מקומו בענף העיצוב ,על זה תוכלו לקרוא במאמרים הבאים באתר .

באותם שנים היה טרנד של האולמי שמחות שהיו מעצבים אותם בגבס , עיקר העיצוב היה בתקרות וזה לא היה סתם עיצוב.. זה היה עיצוב בסגנון של קווים רכים ( עגולים ) שלזה צריך ידע וניסיון רב בעבודה ספציפית עם קווים רכים . אם הייתי צריך להגדיר את זה בסלנג אז הייתי אומר שהעבודה עם קווים חדים ( ישרים ) זה משחק ילדים לעומת העבודה עם קווים עגולים .. כן עד כדי כך , זה ממש גובל באומנות , אומנות הגבס . יש שיטות ודרכים שונות ומגוונות לעבוד עם קווים עגולים בגבס , יש שיטה שנקראת שיטת מיתר , בשיטה זו מסמנים שתי נקודות נקודת התחלה ונקודת סוף מחברים בניהם בעזרת צינור או מקל גמיש , מותחים עד שמגיעים וקוטר הרצוי ומסמנים בעזרת עיפרון , יש עוד שיטה שמוציאים מידות לאורך ולרוחב כל 10 או 20 ס"מ בערך ומחברים בניהם , אך השיטה הטובה המקצועית והמהירה ביותר היא בעזרת שיטת המחוגה . את המחוגה בונים מניצב או מסלול לפי הרדיוס הרצוי קובעים ציר ומסמנים .

תקרת גבס לבית כנסת

קצת על הצוות שלנו.

הצוות שלנו מורכב בעיקר מבעלי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום הגבס וגם מעוזרים ללא ניסיון , ישנם עוד בעלי מקצוע שבדרך טבעית משתלבים בעבודות גבס כמו חשמלאים , אינסטלטורים אם נבנה קירות בחדרים רטובים וכו' דרכנו ניתן להיעזר בכל הבעלי מקצוע הקשורים לתחום .

הסיפור שלנו

שהשתחררתי מהצבא נכנסתי ישר לעבוד בענף הגבס , בתחילה עבדתי בעסק המשפחתי כמה שנים ואז עברתי לחברה גדולה יותר שבה עבדנו יותר באולמי שמחות ושם למדתי והתמחיתי בכל מה שקשור לעבודה עם קווים רכים ( עיגולים , קשתות , כיפות וכו'..)   העסק שלי הוקם בשנת 2001 , בשנתיים הראשונות התחלתי לעבוד בתור קבלן משנה ומאז בע"ה ועד היום אני עובד רק בעבודות גבס .