א . שלמה – עבודות גבס

תכנון וביצוע עבודות גבס ותקרות אקוסטיות

א. שלמה עבודות גבס

אם אתם מחפשים מישהו מקצועי לעבודות כמו תקרות גבס או תקרות אקוסטיות הגעתם למקום הנכון. יש לנו ניסיון של שנים בתחום ואת אנשי המקצוע הטובים ביותר. במסגרת השירות שלנו, אנחנו מציעים לכם חבילה מיוחדת אשר כוללת את כל מה שאתם צריכים. החל מפגישת ייעוץ בבית הלקוח, הכנת סקיצה והדמיה ממוחשבת בהתאם לצרכים ולהעדפות שלכם ועד לקבלת המוצר המוגמר של עבודת גבס מדהימה ומרשימה שאין דומה לה. מדובר בחבילה מקיפה שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר, בדרך כלל תצטרכו לפנות למספר בעלי מקצוע שונים כמו אדריכלים וקבלנים כדי לקבל סקיצה ותכנון לפני תחילת הביצוע. אצלנו הכל כלול, דבר המוזיל עלויות עבורכם ומאפשר לנו לדעת בדיוק מה אתם רוצים באופן ישיר, ללא מתווכים. אנחנו מאמינים בשיתוף פעולה יחד עם הלקוחות כדי להגיע לתוצאה הכי טובה שאפשר. יחד, אנחנו נשב ונעלה רעיונות כדי שנוכל להבין מה אתם באמת מדמיינים, נעזר בבעלי המקצוע המנוסים ביותר שיש ונשתמש בחומרי הגלם הכי טובים שיש בשוק על מנת להבטיח איכות גבוהה מאוד של התוצר הסופי. עבודות גבס אינן זמניות, הן עמידות, חזקות ויפות. הכל תלוי במי בונה אותן, כמה ניסיון יש לו ובאילו חומרים הוא משתמש. לכן, אנחנו בא.שלמה, דוגלים בניסיון, מקצועיות ואיכות כדי להבטיח לכם שהעבודות שלנו הן ברמה הגבוהה ביותר.

עיצוב ובניית תקרות גבס

בין מגוון הפרוייקטים שאנו מבצעים, יש לנו ניסיון רב ומומחיות בבניית תקרות מגבס. היועצים והמתכננים שלנו יודעים להתאים את התקרה הנכונה לכל מטרה. אם יש לכם סטודיו או אולפן שצריך בידוד רעשים אנחנו יכולים לעצב עבורכם תקרה אקוסטית מקצועית אשר תבטיח צליל מדוייק ונעים לאוזן וגם תאטום את החדר מבחינת סאונד. לחילופין, ניתן גם לבצע תקרת מגשי פח יפה ואלגנטית אשר ניתן להתקין מעליה מערכות חשמל, קירור או אוורור. תקרה זו מומלצת בעיקר לשטחים רחבים או ציבוריים. כל העבודות שלנו מעוצבות בצורה פרטנית ובהתאמה אישית עבור כל לקוח לפי המידות והצרכים הספציפיים שלו, לא תוכלו למצוא תקרה זהה בשום מקום אחר.

באתר שלנו בעמוד הגלריה תוכלו לראות דוגמאות ממספר עבודות קודמות שביצענו עבור לקוחותינו, ניתן להתרשם מהעיצוב הייחודי שלנו והשילוב המנצח של עבודה בשיתוף פעולה של בעלי מקצוע מנוסים עם ההעדפות והבחירות של הלקוחות. בנוסף, תוכלו לקרוא את חוות הדעת וההמלצות האותנטיות של הלקוחות שלנו על העבודות שביצענו עבורם. אין לקוח שלא מתלהב מהתוצאה הסופית וממליץ לאחרים.

סוגי תקרות שניתן להזמין

  • תקרות אקוסטיות
  • תקרות מגשי פח
  • תקרות גבס
  • תקרות מבודדות רעשים

אז אם החלטתם שאתם רוצים לבצע עבודת גבס אין צורך לבזבז זמן, אפשר להתחיל לעבוד! צרו עמנו קשר עוד היום ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.


גבס לסלון

הסיפור שלנו

הצוות שלנו מורכב בעיקר מבעלי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום הגבס וגם מעוזרים ללא ניסיון , ישנם עוד בעלי מקצוע שבדרך טבעית משתלבים בעבודות גבס כמו חשמלאים , אינסטלטורים אם נבנה קירות בחדרים רטובים וכו' דרכנו ניתן להיעזר בכל הבעלי מקצוע הקשורים לתחום .שהשתחררתי מהצבא נכנסתי ישר לעבוד בענף הגבס , בתחילה עבדתי בעסק המשפחתי כמה שנים ואז עברתי לחברה גדולה יותר שבה עבדנו יותר באולמי שמחות ושם למדתי והתמחיתי בכל מה שקשור לעבודה עם קווים רכים ( עיגולים , קשתות , כיפות וכו'..)   העסק שלי הוקם בשנת 2001 , בשנתיים הראשונות התחלתי לעבוד בתור קבלן משנה ומאז בע"ה ועד היום אני עובד רק בעבודות גבס .

לייעוץ הצעת מחיר וכל שאלה

ניתן להתקשר ל -0525859222