א . שלמה - עבודות גבס

תכנון וביצוע עבודות גבס ותקרות אקוסטיות

א שלמה עבודות גבס מ-2001

קבלן לביצוע מגוון עבודות גבס ותקרות אקוסטיות בירושלים

אם אתם צריכים קבלן גבס מקצועי לצורך עבודות גבס תקרות אקוסטיות ושיפוצים בירושלים, מעלה אדומים, מבשרת ציון, מודיעין, מכבים רעות, צור הדסה, גבעת זרה, אפרת או שוהם הגעתם למקום הנכון. אנחנו מבצעים עבודות ותקרות ברמה גבוהה באזור זה.  במסגרת השירות שלנו, תקבלו תכניות ביצוע כולל הדמיה ממוחשבת , וליווי צמוד של קבלן מנוסה לכל אורך השיפוץ. יחד איתו יגיעו עובדים שיעזרו לבצע את העבודה בצורה איכותית, עד שתהיו מרוצים במאה אחוז מכל סנטימטר בבית.

 המחירים שלנו הם הכי אטרקטיביים שתמצאו ומתאימים לכל כיס זאת בהשוואה לשיטות בנייה נחותות וזאת הודות לכך שהגבס הוא חומר גלם זול ועמיד. בנוסף, יש לנו המלצות רבות מהמון לקוחות קודמים שתמיד חוזרים אלינו בכל פעם שהם צריכים עבודת גבס תקרה אקוסטית או תקרת מגשים משום שהלקוחות הם לב העסק שלנו ולא נעזוב שום פרויקט מבלי שהלקוח שבע רצון. לכן, כל לקוחותינו מעידים על עבודה אמינה, הוגנת ומדויקת עד לפרטים הקטנים ביותר. כמו כן, אנחנו מתחייבים בפניכם להשתמש בחומרים הטובים ביותר משום שכדי לבצע את עבודת הגבס המושלמת צריך קודם כל להשתמש בחומרי גלם איכותיים העומדים בכל התקנים הרלוונטיים. תשמחו לשמוע שהגבס שלנו עשוי מחומרים טבעיים וידידותיים לסביבה שאינם פולטים רעלים העלולים לפגוע באיכות הסביבה, בבעלי חיים ואף בבני אדם כדי להבטיח את בריאותכם ואת בריאות הסביבה

גבס לסלון

גבס בירושלים

כל בעלי מקצוע עבודות גבס בירושלים במקום אחד

אם אתם צריכים עבודות גבס , תקרות גבס , תקרות אקוסטיות או תקרות מגשים תוכלו לפנות אלינו. כל העובדים שלנו מקצוענים ואנחנו משתמשים בחומרים הכי איכותיים ועמידים שיש. ניתן להתקשר ולקבוע פגישה כדי להתרשם ממגוון עבודות גבס קודמות שביצענו ללקוחות או לבדוק האם השירות שלנו באמת מתאים עבורכם. 

עיצובי הגבס המיוחדים שלנו בלתי ניתנים להעתקה. העבודות שאנחנו נספק לכם יגשימו את כל הפנטזיות שלכם ואף אחד לא יוכל להעתיק אותם – יהיה לכם משהו שלאף אחד אחר לא יהיה! ניתן לבצע עבודות מכל הסוגים. 

העבודות שאנו מבצעים:

  • עבודות גבס
  • תקרות גבס
  • תקרות אקוסטיות
  • תקרות מגשים

אנחנו נחלוק איתכם את כל הסודות והטיפים לביצוע עבודת גבס ברמה הגבוהה ביותר ונעמוד לרשותכם לכל שאלה או חשש לקראת השיפוץ.  חשוב מאוד למצוא קבלן מקצועי שיישאר עד סוף השיפוץ ויוודא שאתם מרוצים מכל העבודה, כך תוכלו ליהנות משקט נפשי מההתחלה ועד הסוף. למזלכם, כל העובדים והקבלנים שלנו אדיבים, מנומסים ומנוסים כך שאין ספק שבסוף העבודה תצא בדיוק כמו שחלמתם.כדי לבצע עבודת גבס מעולה, צריך קבלן גבס בעל ניסיון שיודע לדאוג לבטיחות מירבית באזור העבודה ועל כן כל העובדים שלנו מחויבים ועומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר שיש.

עבודות גבס מספקות מענה למגוון בעיות ומסייע לשדרוג הדירה או הבית. כמו כן, גם אם התחרטתם ניתן לשנות את העבודה בקלות ובמהירות הודות לכך שהגבס, בשונה מהבטון, גמיש וניתן לשינוי יחד עם התרחבות המשפחה או עיצוב מחדש של הדירה.

לייעוץ הצעת מחיר וכל שאלה

ניתן להתקשר ל - 0525859222