תקרות אקוסטיות – תקרה אקוסטית

תקרות אקוסטיות – תקרה אקוסטית

תקרה אקוסטית –  תקרות אקוסטיות הן תקרות שנועדו לשפר את האקוסטיקה בחדר לבודד אותו מרעשים וליצור חלל נעים יותר מבחינת שמע. לרוב יוצרים תקרות מגבס או מחומרים דומים, ובמרבית המקרים מנצלים את הצורך בתקרות אקוסטיות ליצירה של תקרות דקורטיביות מעניינות ויפות. חברת אשר שלמה עבודות גבס מבצעת עבורכם תקרות איכותיות ויפהפיות.

תקרות אקוסטיות

תקרה אקוסטית היא תקרה אשר עשויה מגבס ואשר נבנית כתקרה מונמכת מתחת לתקרת הבטון או הבלוקים של החדר או המבנה עצמו. תקרה אקוסטית נבנית כאשר יש צורך בתוספת של בידוד, לרוב במוסדות שבהם קיים רעש רב בחדרים ובמסדרונות וכן במקומות כמו אולפנים משרדים וכדומה, שבהם יש צורך בשקט מוחלט ובבידוד מרעשים. תקרה אקוסטית בנויה מלוחות גבס מונמכים כאשר בינם לבין התקרה המקורית של המבנה מונחים חומרים מבודדים כמו צמר סלעים וחומרים מבודדים נוספים אשר תורמים לבידוד האקוסטי. גם הגבס עצמו הוא חומר המבודד מבחינה אקוסטית ולכן הוא המתאים ביותר למטרה זו. התקרות אינן חייבות להיות פשוטות למראה או מכוערות להפך. השימוש בחומר לתקרה אקוסטית מאפשר יצירה של תקרות מעוצבות, דקורטיביות לעתים עם שילובי תאורה וכדומה, כך שהם מהוות תקרות יפות ומעוצבות במיוחד.

אשר שלמה עבודות גבס

צריכים לבנות תקרה אקוסטית לדירה שלכם? פנו עוד היום לאשר שלמה עבודות גבס ותקבלו שירות מקצועי ובנייה איכותית ודקורטיבית במיוחד!

תקרות אקוסטיות – תקרה אקוסטית

כיום ניתן לבנות תקרות אקוסטיות מושלמות לבית או לעסק.

תקרה אקוסטית מאפשרת עיצוב יפה יותר לתקרה ואפשרות לשים מזגן מיני מרכזי ולחלק את הקירור שלו למספר נקודות יציאה במקום מזגן עילי או תחתי היוצא ממקום אחד ומתפזר פחות בבית או בעסק.

יש כיום מספר סוגים של עיצובים וללקוח ניתנת האפשרות לבחור בין סוגי התקרות האקוסטיות לפי הטעם האישי שלו.

עלותן משתנות בהתאם לכמויות החומרים ולסוג החומרים ולאכויות העבודה.

כמובן שחומרים יקרים יותר מספקים עבודה טובה יותר ואיכותית יותר. זה ניכר גם במראה וגם באיכויות העבודה וכמובן שיש השפעה של שמירת איכות העבודה לאורך שנים.

א שלמה מספקים את החומרים הטובים ביותר בתחום התקרות אקוסטיות כבר שנים עם איכות עבודה בלתי מתפשרת, בדרך זאת הלקוח יוצא הכי מרוצה עם תקרה אקוסטית שהוא בחר.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר כבר כעת על מנת לקבוע פגישת יעוץ אטרקטיבית.

כתיבת תגובה